Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Пропозиція щодо оптимізації турнірів


  • Закрытая тема Тема закрыта
2 ответов в этой теме

#1 xSILVAx

xSILVAx

    Banned

  • Members
  • 697 сообщений

Отправлено 28.01.2024 10:17

Хочу поділитися ідеєю, яка, на мою думку, полегшить нам усім участь у турнірах та зробить гру ще цікавішою. Звертаю увагу на той факт, що між боями в турнірах ми проводимо 15 хвилин на очікування гравців, але, на жаль, це може викликати деякі непорозуміння.

Останнім часом я помітив, що деякі учасники використовують цей період часу не зовсім раціонально, заходячи у заявку у останні секунди. Через це за кожен турнір можна провести більше години просто знаходячись у заявці на бій. Це може впливати на наше спільне враження від гри та турнірів.

Тому моя пропозиція - скоротити час очікування гравців між боями до 10 хвилин. Цього часу було б достатньо щоб підготуватися до бою. Це дозволить нам швидше переходити до нових боїв та збільшить ефективність наших ігор. Крім того, це дозволить уникнути можливих зловживань та забезпечить більш комфортні умови для усіх учасників.

 


  • JeronimoRS, Azazell, Pravedniy and 3 others like this

#2 eGrey

eGrey

    Горожанин

  • Elite
  • 497 сообщений

Отправлено 28.01.2024 23:21

А также увеличить на +1 неделю наказание за пропуск туров. Потому как многие не приходят на последний тур, если турик незадался. 



#3 Pyero

Pyero

    Полководец

  • Members
  • 969 сообщений

Отправлено 30.01.2024 14:09

А также увеличить на +1 неделю наказание за пропуск туров. Потому как многие не приходят на последний тур, если турик незадался.


Наказание за пропуск не даётся, если пропущен 1 тур, только начиная с двух...


0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых