Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Про модераторов.


  • Please log in to reply
132 ответов в этой теме

#121 Амелия18

Амелия18

    Горожанин

  • Members
  • 36 сообщений

Отправлено 04.01.2023 00:00

я тута (515013)
https://nura.biz/com.../profile/515013

У зв'язку з тим , що в нашій грі останнім часом всього-на-всього один активний борець зі злочинністю пропоную свою кандидатуру на посаду модератора . Готовий допомагати гравцям "Нової ери " як порадами , так і проходженням складних ігрових завдань великих рівнів прийнявши їх тимчасово до свого клану (активних та бажаючих розвитку разом — залишимо ) . Також готовий карати гравців , що порушують, або порушать закони гри . Не зважаючи на їх кланову приналежність , або ігрову дружбу . Не цуратимусь порад від адміністрації та модерації в питаннях на яких не матиму відповіді та готовий прислуховуватись до зауважень роблячи висновки для покращення своєї роботи .

Відлижи собі яйця ще, гомолюб.

 

Але Україна відрита до нових генедрів, це все добре.

 

Можеш ще сказать що ти кращий цого, тобі байдуже. Але це неміняє того факту що ти сам собі лижеш яйця, прям як путлер.


  • я тута и honey badger это понравилось

#122 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1224 сообщений

Отправлено 01.08.2023 19:37

[quote name="я тута" post="426467" timestamp="1672741561"]я тута (515013)
[url=https://nura.biz/community/profile/515013]https://nura.biz/com.../profile/515013[/url]
У зв'язку з тим , що в нашій грі останнім часом всього-на-всього один активний борець зі злочинністю пропоную свою кандидатуру на посаду модератора . Готовий допомагати гравцям "Нової ери " як порадами , так і проходженням складних ігрових завдань великих рівнів прийнявши їх тимчасово до свого клану (активних та бажаючих розвитку разом — залишимо ) . Також готовий карати гравців , що порушують, або порушать закони гри . Не зважаючи на їх кланову приналежність , або ігрову дружбу . Не цуратимусь порад від адміністрації та модерації в питаннях на яких не матиму відповіді та готовий прислуховуватись до зауважень роблячи висновки для покращення своєї роботи .[/quote]

Ап. Готовий до нових викликів граючи в улюблену гру . Готовий допомагати як на форумі так і в самій грі.

#123 pocus

pocus

    MODERATOR

  • Elite
  • 1593 сообщений

Отправлено 01.08.2023 20:20

Чтобы модерировать, что? На данный момент в игре достаточно модераторов, дефицита прав в тех кто является модератором - не наблюдается, есть ли у модератора того или иного желание рассматривать жалобы - другой вопрос. Есть подозрение, что вас преследует личная выгода, какая? Не знаю, модераторы не получают плату за волонтёрскую работу, могу предположить, чтоб иметь влияние на других персонажей критикующих ваши действия на форуме?



#124 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1224 сообщений

Отправлено 01.08.2023 20:45

[quote name="pocus" post="430933" timestamp="1690910405"]Чтобы модерировать, что? На данный момент в игре достаточно модераторов, дефицита прав в тех кто является модератором - не наблюдается, есть ли у модератора того или иного желание рассматривать жалобы - другой вопрос. Есть подозрение, что вас преследует личная выгода, какая? Не знаю, модераторы не получают плату за волонтёрскую работу, могу предположить, чтоб иметь влияние на других персонажей критикующих ваши действия на форуме?[/quote]

Форум гри перетворився в бордель . Де використання ненормативної лексики , образ , цькування , порушення правил розділу ніяк не карається . Кількість не говорить за якість . Важіль впливу на що ? Ви це знаєте на своєму досвіді чи як? Не дуже розумію як та на кого можливо вплинути маючи обов'язки модератора . Бути волонтером за власної ініціативи не вважаю чимось поганим .

Закон—не вогонь, водою не заллєш.

#125 ОЛЕГ

ОЛЕГ

    Горожанин

  • Members
  • 228 сообщений

Отправлено 01.08.2023 21:15

Форум гри перетворився в бордель . Де використання ненормативної лексики , образ , цькування , порушення правил розділу ніяк не карається . Кількість не говорить за якість . Важіль впливу на що ? Ви це знаєте на своєму досвіді чи як? Не дуже розумію як та на кого можливо вплинути маючи обов'язки модератора . Бути волонтером за власної ініціативи не вважаю чимось поганим .

Закон—не вогонь, водою не заллєш.

А еще люди регулярно флудят в теме "Жалобы на игроков" и не получают за это наказания. Раньше такого не было.

Не соблюдаются законы.

Превратили форум на балаган.


"За нарушения правил этого раздела наказания даются на усмотрение Администрации-Разработчиков. Минимум - 7 дней отключения форума.
За каждое повторное нарушение - срок увеличивается на 7 дней.

При многократных нарушениях возможно любое наказание на усмотрение Администрации-Разработчиков вплоть до блокирования игрового аккаунта Пользователя.

В случае нарушения правил раздела мультом наказание может быть выдано любому из персонажей в игровом аккаунте."



#126 Pravedniy

Pravedniy

    Полководец

  • Elite
  • 1095 сообщений

Отправлено 01.08.2023 21:51

[quote name="pocus" post="430933" timestamp="1690910405"]Чтобы модерировать, что? На данный момент в игре достаточно модераторов, дефицита прав в тех кто является модератором - не наблюдается, есть ли у
модератора того или иного желание рассматривать жалобы - другой вопрос. Есть подозрение, что вас преследует личная выгода, какая? Не знаю, модераторы не получают плату за волонтёрскую работу, могу предположить, чтоб иметь влияние на других персонажей критикующих ваши действия на форуме?[/quote]
Я буду модератом на днях.
  • pocus нравится это
Слава Україні

#127 Люцифер_

Люцифер_

    Горожанин

  • Elite
  • 279 сообщений

Отправлено 02.08.2023 00:39

Я буду модератом на днях.

 можна мені теж надати права модератора буду корегувати модераторів ( Чи це тільки виборочно?



#128 Люцифер_

Люцифер_

    Горожанин

  • Elite
  • 279 сообщений

Отправлено 02.08.2023 00:46

тут законів не існює а є правила щоб їх не порушувати і міри покарання такі собі но...якщо ти нарушив і тебе спалили що ти виннен вибач понеси чесно це покараня на певний термін часу ну бан це таке не вихід з положення.. а в 2 вікна чи ботив чи на ринку мутив ти сам йшов на це покарання свідомо і потім щоб не нили ой вибачте я неправий я там і так далі подумайте чим приняти тупе рішеня 


Сообщение изменено: Люцифер_ (02.08.2023 00:51)


#129 Pravedniy

Pravedniy

    Полководец

  • Elite
  • 1095 сообщений

Отправлено 02.08.2023 08:40

[quote name="Люцифер_" post="430949" timestamp="1690925993"]
можна мені теж надати права модератора буду корегувати модераторів ( Чи це тільки виборочно?[/quote]
То був еслі шо сарказм. Воно тобі не нада Вася.
Кидай топор і не звертай уваги )
Слава Україні

#130 Ronaldo_171717

Ronaldo_171717

    Горожанин

  • Members
  • 109 сообщений

Отправлено 03.08.2023 08:50

То був еслі шо сарказм. Воно тобі не нада Вася.
Кидай топор і не звертай уваги )

- Куме, лови сокиру! - А навіщо вона мен.....))



#131 Pravedniy

Pravedniy

    Полководец

  • Elite
  • 1095 сообщений

Отправлено 03.08.2023 10:09

Не гикай, а кажи спіймав чи ні)
Слава Україні

#132 ПоследнийМаг

ПоследнийМаг

    Страж

  • Members
  • 859 сообщений

Отправлено 03.08.2023 10:23

[quote name="DarkClow" post="404014" timestamp="1611345799"]

Я предупреждаю, что флуд в этой теме будет удаляться и, возможно, приведет к форумным наказаниям.[/quote]

Колись працювало.
Это бред сивой кобылы,даже с нашей колокольни.Вроде пришельца с балалайкой!!

#133 JeronimoRS

JeronimoRS

    Ополченец

  • Members
  • 104 сообщений

Отправлено 04.08.2023 11:49

Когда-то много чего было. Игра доживает свои дни. Смиритесь и играйте как есть.


  • Azazell и smoker это понравилось
Если ты думаешь, что у тебя всё получится, и если ты думаешь, что у тебя ничего не получится, то в любом случае ты будешь прав.


0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых