вийшло непогано , декілька невеликих змін
1. оці точки на вкруг щита зробити зеленим кольором, а точніше кольором як кінчик наградному ножику Разгадка, також щоб вони загорялись трішки так як на розгадці
2. щоб очі загорялись якось з інтервалом 3-5 секунд