Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Изменение механики чистки от ТВ

чистка тв

  • Закрытая тема Тема закрыта
493 ответов в этой теме

#21 шамаш

шамаш

    Ополченец

  • Members
  • 803 сообщений

Отправлено 18.03.2023 11:52

Дц просто не играет в свою игру , 


  • х_ТРОЛЬ_х нравится это

#22 шамаш

шамаш

    Ополченец

  • Members
  • 803 сообщений

Отправлено 18.03.2023 11:54

 а тронет мои запасы колбочек )) которые я ни разу не трогал, будет еще минус один в онлайне))


  • НиКоТиН нравится это

#23 шамаш

шамаш

    Ополченец

  • Members
  • 803 сообщений

Отправлено 18.03.2023 12:04

И еще Дц я уже приводил пример, 

Игрок А , купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю

Игрок Б ,купил300% нет времени или желания сидеть на мобах,купил300% нет времени или желания сидеть на мобах,купил300% нет времени или желания сидеть на мобах, на собиралось 900% выделил одну неделю и плотно  по фармил мобов 

Игрок С , купил 1200%(если хватит финансов и желания ) использовал, пошел на пол часа в хаоты , час скорпионов по бил и офнулся на месяц из игры

 

Постараюсь подвести итог. по причиние что  пару лет назад вы не захотели признать  свою ошибку или  это было так запланировано, вы хотите всех игроков загнать в вариант Игрока А или  Ирока С, почему вы как геймдизайнер предложили  сейчас  вариант НОРМАЛЬНОГО ИГРОКА  убрать?



#24 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26240 сообщений

Отправлено 18.03.2023 12:34

И еще Дц я уже приводил пример, 

Игрок А , купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю,купил 300% задротит неделю

Игрок Б ,купил300% нет времени или желания сидеть на мобах,купил300% нет времени или желания сидеть на мобах,купил300% нет времени или желания сидеть на мобах, на собиралось 900% выделил одну неделю и плотно  по фармил мобов 

Игрок С , купил 1200%(если хватит финансов и желания ) использовал, пошел на пол часа в хаоты , час скорпионов по бил и офнулся на месяц из игры

 

Постараюсь подвести итог. по причиние что  пару лет назад вы не захотели признать  свою ошибку или  это было так запланировано, вы хотите всех игроков загнать в вариант Игрока А или  Ирока С, почему вы как геймдизайнер предложили  сейчас  вариант НОРМАЛЬНОГО ИГРОКА  убрать?

Так його ж "почистили" вороги того "нормального ігрока". Він тепер ниє на форумі, вороги радіють.

 

Саме тому існує Свічник зречення, щоб не вішали на себе бафи без міри.

Предмет вже давно був у грі, його дія - не секрет.
Написано: "При використанні в Храмі кланового замку - знімає всі позитивні закляття з обраного персонажа (Преміум аккаунт не відноситься до позитивних заклятть)."
 
Що не зрозуміло?!

Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "


#25 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 538 сообщений

Отправлено 18.03.2023 12:42

 

Так його ж "почистили" вороги того "нормального ігрока". Він тепер ниє на форумі, вороги радіють.

 

Саме тому існує Свічник зречення, щоб не вішали на себе бафи без міри.

Предмет вже давно був у грі, його дія - не секрет.
Написано: "При використанні в Храмі кланового замку - знімає всі позитивні закляття з обраного персонажа (Преміум аккаунт не відноситься до позитивних заклятть)."
 
Що не зрозуміло?!

 

Так зробіть щоб і шанс не відносився до "позитивних заклять" І не буде взагалі таких тем на форумі

 

Преміум дає гравцю перевагу +10 зарядів, ЕКУ без зарядів і по вашій логіці це не позитивне закляття

Тоді як шанс НЕ ДАЄ гравцю ніякої переваги в бою з іншим гравцем, але по вашій логіці це позитивне закляття)

 

Чи лижі не їдуть, чи я ебанутий?



#26 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26240 сообщений

Отправлено 18.03.2023 12:46

Так зробіть щоб і шанс не відносився до "позитивних заклять" І не буде взагалі таких тем на форумі

 

Преміум дає гравцю перевагу +10 зарядів, ЕКУ без зарядів і по вашій логіці це не позитивне закляття

Тоді як шанс НЕ ДАЄ гравцю ніякої переваги в бою з іншим гравцем, але по вашій логіці це позитивне закляття)

 

Чи лижі не їдуть, чи я ебанутий?

Ти пишеш про необхідність реактивно змінювати механіку, тому що тобі вона не подобається.

Я пишу про проактивне використання бальзамів, щоб їх "очистка" була не вигідна для ворогів.

 

Далі ти будеш писати, що "в мене було 50 бонусів до параметрів, їх зняли з мене, я за них сплатив на ринку золото, приберіть їх зі списку позитивних заклять"?

Повторюю: 

 

Саме тому існує Свічник зречення, щоб не вішали на себе бафи без міри.

Предмет вже давно був у грі, його дія - не секрет.
Написано: "При використанні в Храмі кланового замку - знімає всі позитивні закляття з обраного персонажа (Преміум аккаунт не відноситься до позитивних заклятть)."

Прочитайте це та спробуйте зрозуміти.

 

П.С. Таки ти.

Мотивація 80 лвл "зробить щось, щоб не було таких тем на форумі". А чому не "зробить щось, щоб я не застрелив це цуценя"? Чи "зробить щось, інакше я підірву себе в метро"?


Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "


#27 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 538 сообщений

Отправлено 18.03.2023 12:55

Ти пишеш про необхідність реактивно змінювати механіку, тому що тобі вона не подобається.

Я пишу про проактивне використання бальзамів, щоб їх "очистка" була не вигідна для ворогів.

 

Далі ти будеш писати, що "в мене було 50 бонусів до параметрів, їх зняли з мене, я за них сплатив на ринку золото, приберіть їх зі списку позитивних заклять"?

Повторюю: 

Прочитайте це та спробуйте зрозуміти.

 

П.С. Таки ти.

По-перше, я не переходив на "ти".

По-друге, я як і багато людей до мене пишуть, що дану механіку треба змінювати. Варіанти змін були описані в декількох темах.

По-третє, вам було зроблений натяк на недосконалість "проактивного використання бальзамів", ви вирішили впертись в свою позицію.

По-четверте, ніхто ніде не писав про чистку 50 бонусів, тому що це в принципі якраз "позитивне закляття".

 

Прочитайте це і спробуйте зрозуміти.

П.С. Як там зі світлом, інтернетом? Може з'явиться якийсь розвиток проекту? чи знову щось не так?



#28 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1219 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:04

Ти пишеш про необхідність реактивно змінювати механіку, тому що тобі вона не подобається.
Я пишу про проактивне використання бальзамів, щоб їх "очистка" була не вигідна для ворогів.
 
Далі ти будеш писати, що "в мене було 50 бонусів до параметрів, їх зняли з мене, я за них сплатив на ринку золото, приберіть їх зі списку позитивних заклять"?
Повторюю: 

Прочитайте це та спробуйте зрозуміти.
 
П.С. Таки ти.
Мотивація 80 лвл "зробить щось, щоб не було таких тем на форумі". А чому не "зробить щось, щоб я не застрелив це цуценя"? Чи "зробить щось, інакше я підірву себе в метро"?


Якщо це такий варіант боротьби с протидією мега позитивних бафів чому ця механіка лише в одиничному випадку та завжди під контролем найсильнішого клану. Чому ця механіка не знаходиться в кожному замку?Щоб клани могли її розвинути та мати протидію хоча б до взаємних чисток одне одного? Чому мені потрібно домовлятися з топ кланом щоб мене не чіпали і те що я накопичив за роки не прибрали "Жестом доброї руки"?.Це гра , чи це знущання ? Вас коли почистили у вас було багато позитивних бафів які потрібно було фіксанути?
Ви зробили механіку для більшого знущання та домінування одиниць над більщістью . І лише один аргумент боротьби піти та розвалити цю фортецю впливу маючи не рівні сили . Я граю в гру , в не в корумповану симуляцію сучасного світу , де я повинен підмазувати ворогоів хабарами , або бити їм укліни щоб вони мені дали можливість грати .
  • Pravedniy и Неумолимый депутат это понравилось

#29 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1219 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:08

Коли ця механіка робилась не було цих бальзамів ще навіть в уяві гравців. Вони ніяк не впливать на параметри та дають лише + до шансу вибивання ресурсів з. монстрів на всю команду . Чистка параметрів щоб протидіяти ворогу який став силтнішим в декілька разів на полі битви окей , чистка шансу не є окей. Розумієте?

#30 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26240 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:14

По-перше, я не переходив на "ти".

По-друге, я як і багато людей до мене пишуть, що дану механіку треба змінювати. Варіанти змін були описані в декількох темах.

По-третє, вам було зроблений натяк на недосконалість "проактивного використання бальзамів", ви вирішили впертись в свою позицію.

По-четверте, ніхто ніде не писав про чистку 50 бонусів, тому що це в принципі якраз "позитивне закляття".

 

Прочитайте це і спробуйте зрозуміти.

П.С. Як там зі світлом, інтернетом? Може з'явиться якийсь розвиток проекту? чи знову щось не так?

По-перше, а чому б ні?

По-друге, багато людей пише, що треба знизити податки, та прибрати комунальні платежі!

По-третє, звісно, бо моя позиція існує с самог опочатку без змін, окрім допису про Преміум та працює. Крім того я ж пояснюю саме для чого було це створено.

4) А в чому різниця, окрім того, що бальзами гравець отримує безкоштовнно, а за зілля, чи припустимо блага Банілли сплачує?

 

П.С. Поживемо - побачимо.

 

Якщо це такий варіант боротьби с протидією мега позитивних бафів чому ця механіка лише в одиничному випадку та завжди під контролем найсильнішого клану. Чому ця механіка не знаходиться в кожному замку?

Га? Це вже "Все взяти та поділити" чи ще ні? Та й взагалі - в кожній цитаделі є, чи не так?

 

 

Коли ця механіка робилась не було цих бальзамів ще навіть в уяві гравців. Вони ніяк не впливать на параметри та дають лише + до шансу вибивання ресурсів з. монстрів на всю команду . Чистка параметрів щоб протидіяти ворогу який став силтнішим в декілька разів на полі битви окей , чистка шансу не є окей. Розумієте?

Ага, розумію. оце вже вірний напрямок, нарешті, у вас. 

Тепер спробуйте пояснити нам в чому різниця.


Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "


#31 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1219 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:16

Преміум, що купують за арт кристали чистити неможливо . А бонуси які ви надаєте за поповнення — будь-ласка . В чому ж різниця преміуму та шансу? Ви певно подумали за моменти коли премім купують на декілька місяців та років і це буде занадто . А якісь бонуси за поповнення грець з ними , хай отримують бонуси які множать на 0 їх вороги ,ці дурники гравці . Таккю за таке відношення та механікк гри яку не змініють вводячи оновлення .

#32 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26240 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:20

Преміум, що купують за арт кристали чистити неможливо . А бонуси які ви надаєте за поповнення — будь-ласка . В чому ж різниця преміуму та шансу? Ви певно подумали за моменти коли премім купують на декілька місяців та років і це буде занадто . А якісь бонуси за поповнення грець з ними , хай отримують бонуси які множать на 0 їх вороги ,ці дурники гравці . Таккю за таке відношення та механікк гри яку не змініють вводячи оновлення .

Бальзами шанса не купують!


Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "


#33 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1219 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:21

Я хочу зрозуміти яке саме домінування я , або мій гравець з клану отримує над ворогами , накопичуючи шанси щоб бити монстрів ? І чому мені потрібно благати їх нн забирати в мене те що я отримав як акційний бонус за купівлю золота . Можливо мені потрібно почати їм платити за те щоб не чіпали ? Чи можливо мі домовимось та ми кланом будемо платит Вам за чмстку їх клану . Щоб була протидія їх грі під цим же шансом
  • DarkClow нравится это

#34 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1219 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:24

Бальзами шанса не купують!


Купують витрачаючи реальні кошти (скажімо так якщо за поповнення), та проводять чистку їх не витрачаючи . Дуже гарне рішення.

#35 я тута

я тута

    Горожанин

  • Elite
  • 1219 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:35

Щому ці бальзами не прирівняли до преміум аккаунту(захист від чистки)?.А тому що коли вводили преміум ви за це подумали та зробили це , а за шанс ні , тому маємо що маємо . Ніякої протидії ннмає механіки гри , яка вводилась на початку творення проекту. Найсильніші заради того щоб просто знущатись чистять та виставляють умови , знаючи що нема ніякого захисту від цього .Бонуси які ви надаєте в цьому разі рівносильні 0 тобто нічим. Чи є це нормальним ? Не думаю .

#36 шамаш

шамаш

    Ополченец

  • Members
  • 803 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:36

 

По-друге, багато людей пише, що треба знизити податки, та прибрати комунальні платежі!

 

Ты сравниваешь вещи которые не сравнимы или  может гости в твоем доме начнут платить  за электрику потому что они автоматом присоединились  в команду в твоей квартире , как в игре шанс делится?

 

Предмет вже давно був у грі, його дія - не секрет.

 

ты путаешь хронологию, предмет  был а колб шанса не было, не было даже према  и описания что прем не чистится, описание было добавлено позже

п.с  Леонид вы не играете в игру, вы знаете  ее механику но не знаете свою игру, по  этому у вас такой онлайн



#37 шамаш

шамаш

    Ополченец

  • Members
  • 803 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:40

Бальзами шанса не купують!

ахуенный подход, 



#38 Red Devils

Red Devils

    Тираэль

  • Elite
  • 3540 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:48

Нічого не треба змінювати вже, граємо як грали, те що дех то не зміг донести своїм слкланам що не треба пити стільки благ,то їх провина, мені взагалі здається що це було зроблено навмисно зі сторони клану гох, аби одразу після цього створити тему таку.
  • DarkClow и jtjoker это понравилось

«Всё есть яд, и ничто не лишено ядовитости, одна лишь доза делает яд незаметным»

 


#39 Red Devils

Red Devils

    Тираэль

  • Elite
  • 3540 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:55

Чому ви(гохи) так яро не писали коли це вперше сталось? Бо вас це не стосувалось? А зара коли ви отримали теж саме то почали волати? Це дуже низько.
  • DarkClow нравится это

«Всё есть яд, и ничто не лишено ядовитости, одна лишь доза делает яд незаметным»

 


#40 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26240 сообщений

Отправлено 18.03.2023 13:56

ахуенный подход,

Щось не влаштовує?! 
3941d-clip-35kb.png?nocache=1 Це мабуть розробники СК2. :D

 

Купують витрачаючи реальні кошти (скажімо так якщо за поповнення), та проводять чистку їх не витрачаючи . Дуже гарне рішення.

Купують не бальзами. Бальзами отримують.

 

Повернемося до питання: чому саме ви вважаєте, що треба виключити бальзами здобичі зі списку позитивних заклятть?

Не намагайтеся тягнути розробників до своїх кланових війн, бальзами знімалися підсвічником з самого їх початку. Це частина цієї механіки, яка була саме для того й зроблена, щоб бути протидією масс бафам, подобається вам це, чи ні.


  • jtjoker нравится это

Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "



0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых