Перейти к содержимому


Фото

Запрет на торговые операции 10 октября 2019 16:42 9 октября 2020 15:42


  • Закрытая тема Тема закрыта
2 ответов в этой теме

#1 turkish_valike

turkish_valike

    Горожанин

  • Members
  • 44 сообщений

Отправлено 18.01.2023 21:45

Добрий день кому і вечір, прошу помилувати і пробачити мого персонажа, як був так і є на даний момент мій найбільший і перспективний, покарання отримав заслужено, люди у в'язниці довше сидять ніж я з покаранням за дурість, зніміть будь ласка заборону, був б дуже вдячний , всі речі які були на персонажі давним давно віддав у скарбницю клану якого вже не існує HMM , вигоди ні який від старої дурости не поімєю , був би дуже вдячний , буду радий повернутися на старе місце старим персонажем , всім хто підтримає велике спасибі . Слава Україні!



#2 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 538 сообщений

Отправлено 18.01.2023 22:14

Якщо мені не зраджує пам'ять, то цей лук де тільки не був в надії на зняття покарання. ХЕР, ББ. Ось тільки самим луком грають 1 раз на півроку і невідомо хто. Весь інший час сидять на мультах. Так  як ви відчули дискомфорт?



#3 turkish_valike

turkish_valike

    Горожанин

  • Members
  • 44 сообщений

Отправлено 18.01.2023 22:28

Якщо мені не зраджує пам'ять, то цей лук де тільки не був в надії на зняття покарання. ХЕР, ББ. Ось тільки самим луком грають 1 раз на півроку і невідомо хто. Весь інший час сидять на мультах. Так  як ви відчули дискомфорт?

у мене є персонаж мульт на якому граю Vintovka, в кланах якщо і був допомоги з приводу зняття покарання не просив




0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых