Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Прошу розбана моєму герою Неуязвимый издольщик


  • Please log in to reply
20 ответов в этой теме

#1 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 18.09.2022 17:02

Адміністрація ігри,визнаю що грав не чесно,каюсь.Граю гру задля задоволення і спілкуваня з людьми давно.Буду вдячний Вам коли б Ви розглянули моє прохання і дали можливість виграти і надалі своїми персонажами.Зрозумів свої помилки і надалі такого неповториться.Дякую,разом до кінці,до перемоги. Слава Україні!!! Героям Слава!!!

#2 Red Devils

Red Devils

    Тираэль

  • Elite
  • 3564 сообщений

Отправлено 18.09.2022 17:27

и через месяц новый бан будет, это же вы получили запрет, а потом после этого стали использовать бота и получили бан?


  • DarkClow, pocus и petrosobaka это понравилось

«Всё есть яд, и ничто не лишено ядовитости, одна лишь доза делает яд незаметным»

 


#3 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 26.09.2022 09:07

Так я,і визнаю це.Ні з моєї сторони більше не буде порушень ігри.Тоді я зірвався так як мене довірливого підставили на рівному місці.

#4 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26258 сообщений

Отправлено 26.09.2022 22:54

Граю гру

"Сечі вже нема терпіти ці пекельні борошна! Донбас прасують, бувай підлога країни хоче світу!"

"Це фейк Родзинки російського прибутку кадировці та тримають місто"

?


Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "


#5 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 26.09.2022 23:22

?

#6 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 26.09.2022 23:23

Леонід,зніміть бан з персонажа бутласка)

#7 Дружелюбный галл

Дружелюбный галл

    Горожанин

  • Members
  • 2 сообщений

Отправлено 31.10.2022 19:24

тоже есть проблема с разбаном персонажа "мастер убийц"



#8 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 08.12.2022 01:38

Призабув чуть про свого героя.То як Леоніде можна сподіватись на розуміння з вашої сторони і розбана мого героя?Наперед дякую.

#9 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 16.12.2022 15:06

Дайте поішрати і назбирати талів на індулігенцію.Дякую.

#10 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 16.12.2022 15:20

Подивився чи є на мене скарги,вроді незнайшов.Дайте змогу грати персонаже під ніком, Неуязвимый издольщик.

#11 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26258 сообщений

Отправлено 18.12.2022 01:53

Дайте поішрати і назбирати талів на індулігенцію.Дякую.

Ботом назбирав чи з продажу голди на чорному ринку?


Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "


#12 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 22.12.2022 03:05

Я прошу дозвола на гру варом Неуязвимый издольщик,даже з запретом на тогровлю на ринку.Побачите ніяких ботів чи іншим я користуватись небуду! Тали без ніякого голда буду збирати з монстрів для покупки індульгенції для повного зняття покарання. Буду вдячний адміністрації за те що пішли мені назустріч.Дякую.

#13 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 22.12.2022 03:09

А нашот купівлі голда на чорному ринку я давно пожалів,хотів людині зробити добро.

#14 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 02.01.2023 12:58

Леоніде,з Новим роком вас.Непора вже дати відповідь нашот розбана героя мого? Зробіть подарочка в новому році нам)

#15 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 539 сообщений

Отправлено 02.01.2023 21:51

Ваня, досить скиглити. В тебе є персонаж з яким ти можеш відчути всі переваги цієї гри. Тим  більш ти зараз в топ клані граєш і твій персонаж швидкорозкачуваний. Забудь про ресурси на варі і грай в совє задоволення. Не позорься. Виховую доньку, підтримуй Україну і не шахруй як в онлайн грі так і в реальному житті. 


  • DarkClow и Old Pirate это понравилось

#16 DarkClow

DarkClow

    Developer

  • Administrators
  • 26258 сообщений

Отправлено 03.01.2023 23:31

"швидкорозкачуваний"

 

 

Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку.  
А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.
Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй. 
Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина. 
Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 прасують громадянських у Донецьку. 
Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі.
Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив! 
Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах!

Жиза: "Мой перс, перс брата, перс жены, перс жены брата, и перс брата жены, и перс брата жены брата. Один демонический IQ на всех. Прошу не блочить! Я могу каждое утро с ними фоткаться, я как бы доказать могу, что не болабол"

Хит месяца: "Я уже давно забил на игру, играю только для удовольствия."

"Игра хорошая, после обновления 5 февраля нет смысла играть, как так золото общее, а если я с какого нибудь игрока не играю а играет кто то другой?"

Хит недели: " Это не экономическая игра, а мморпг. "


#17 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 04.01.2023 03:13

Вибачте, не розумію.

Що саме не так?!

#18 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 04.01.2023 03:13

Андрюха,дякую за підтримку.

#19 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 04.01.2023 03:25

Та пофіг на гру,у цьому житті є інші ціності які потрібно цінити.І за кожну мить прожившу на цій Богом даній землі ,дякувати Богу.Саморозвиток,самовиховання робить нас Людей з великої літери.Бережіть рідних,бережіть себе,моліться за захисників наших і скорішу перемогу нашу.Усе буде Україна. І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі… !!!!!!!Слава УКРАЇНІ,ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!!!!

#20 Безобидный богослов

Безобидный богослов

    Ополченец

  • Members
  • 56 сообщений

Отправлено 03.02.2023 17:03

Ап


0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых