Перейти к содержимому


Фото
* * * * * 1 голосов

дополнительная имформация об игре

имформация об игре культ клан гайд помощ маг професия инквизитор админ

  • Please log in to reply
8 ответов в этой теме

#1 Блет

Блет

    Горожанин

  • Members
  • 0 сообщений

Отправлено 29.03.2018 20:09

Я создал  пост щоб собрать информацию которой нет на сайте игри и очень трудно найти в Интернете.

 

Хто в игре давно розкажіть про нюанси игри !!!.

Для себе хотів би виділити теми;

 

Культу

 

Крафту

 

Форуму (розділу придложений)

 

Професии 

 

ище багато чого але зараз неможу згадати.

 

P. s. Админ прошу поповнити информацию на сайте.


Сообщение изменено: Блет (29.03.2018 23:51)


#2 Блет

Блет

    Горожанин

  • Members
  • 0 сообщений

Отправлено 29.03.2018 21:14

Одобрили !!!!!!



#3 Healer

Healer

    Масон

  • Moderators
  • 11621 сообщений

Отправлено 29.03.2018 22:06

Блет, это на каком языке?

mod_history.pngmivw4cfgnfg4fg.png
Крафт, торговля, прочее.      Снятие мистической связи         Актуальные рейтинги по хаотам и турнирам        Топ контрактов        Топ квестопроходцев        Healer - серьезная личность       Клуб фанатов-рифмоплетов.        Герои бойни
 

Какой мир, такой и Healer.

... все игроки - обычные. Необычные только вредители и модераторы. Первые это паразиты, а вторые - симбионты  :) .

 

ты просто очередной обиженный........

... Вы там разберитесь ... А уже потом свои рога сюда тули...

 


#4 маг из ада

маг из ада

    Горожанин

  • Elite
  • 95 сообщений

Отправлено 29.03.2018 23:12

1) https://nura.biz/veteran/cults -  все расписано превосходно, надо просто внимательно прочитать!

2) По крафту надо просто смотреть рецепты и мониторить цены на ресурсы, так же надо знать конкурентов и какие предложения они могут предоставить( например , есть ряд персонажей которые контролируют цены на часть ресурсов(чаще средне и тяжело доступные). Вообще тут зависит чего ты хочешь от крафта..Тебе вряд ли кто так просто расскажет как эффективнее всего раскачать какую либо профу крафтера до высокого значения) Всегда надо смотреть и оценивать спрос и здесь нет инструментов которые помогают за этим следим в автоматическом режиме, все надо ручками да головой.

3) Что конкретно не понятно в этом разделе форума? Игроки предлагают нововведения и изменения в текущем игровом процессе.

4) https://nura.biz/vet...fessions/mining - При переходе открывается страница профессий добычи также под подвкладкой "Профессии" есть выбор из 4 пунктов, где доступная информация о всех существующих профессиях.



#5 Блет

Блет

    Горожанин

  • Members
  • 0 сообщений

Отправлено 30.03.2018 00:40

Спасиба за оперативний ответ 

По-перше, я читав про культи и перечитував.

Я хочу узнать как провести ритуал(що требуеться) и как попасть на  ритуал(какие минимальние требования для входа).

Я читав що там но так и непонял слишком косвено все розглядалося (там времение рамки 1 час потом там щось пртоисходи треба какието ингридиенти щоб запустить) /Ф_Ф/

 

По-друге, я знаю що свого ремесла ніхто учить небудет 

Я хочу узнати де можна купить деякі світки крафта про це ненаписано ніде.

В информации для витеранов про придмети роздел рецептов там ненаписано сколько нада ингридиентов для создания  пришлось шукать на сайте SubZero(спасибо ему огромное).

 

3)(Я слово три поставити в відмінок неможу) :blink:

Я хочу внести придложения но неможу (есть какието требования чи дозвіл?)  :unsure: і так все записи провіря модер\админ

 

По-четверте, я десь чув що есть процент або шанс того що випаде дроп.

Також чув про шанс получить вместо него очки професии.

Можна етот шанс озвучить?

У меня ище питаня есть по поводу професии добичика но зараз несповню.

 

Ище по-поводу форума хотел запитать  чого в общалке тишина гробовая тут должно буть самое оживленое место?

 

Можна хоть тут убрать зависимость од модератора в переписке?

 

P. s. спасиба модератору которий пропустив мои бредни сумашедшего. БУхахахаха :rolleyes:

Блет, это на каком языке?

ну ето

ти ище узнаеш новие грани мого ГРАМОТЕЙШИСТВА 

 

долгое послесловие у меня видалось 

Спасиба модерам



#6 маг из ада

маг из ада

    Горожанин

  • Elite
  • 95 сообщений

Отправлено 30.03.2018 03:08

1) Для того шоб провести рітуал в тебе має бути профа культу якого ти хочеш провести рітуал для почтаку(шоб присойдинитись до культу треба мати один із характерів які описані на сайті, тоді ти можеш стати членом культу) тоді треба сходити до чувака глави культу в якого ти став членом(на карті є відмітки з кожним культом треба туда наступити шоб до нього зайшло,еслі чо) в діалозі він розкаже як проводиться рітуал і шо для того треба( інгрідієнти - це дроп з мобів, яких ти я думаю х** побідиш), я сам не проводив ніколи і не участвував так шо детальніше хз, але так тобі цікавіше буде - пробуй дістати інгрідієнти без золота шоб не ловити обідку, якшо набараниш.

2) Всі світкі(рецепти) продаються в магазинах, є вроді 6 магазинів: 3 простих - в Іленіумі, Аль-Сехмет, Глоріард, 2 тіпа секретних якщо так простіше: Бродячий сатір та Відьма Абігайл знаходятся на карті, їх треба шукати бігаючи в певних областях або телепортуватися рунами(їх можна купити на ринку, получити по квестам або взяти наприклад напрокат з казни клану(якщо ти знаходишся в якомусь) і 1(але не самий топовий) називається Чвяк знаходиться в підземеллі(штука похожа на вхід в мовзалєй на півночі карти це вхід(там треба мати ключ щоб зайти(дропається з мобів(Сухуагин Шаман) до нього тоже є руна, але купувати таку руну для особистого користування так собі рішення(вона дорога(десь 40голд+-)(можна получити з квесту на 14лвл,але там треба вкласти золото). ( На сайті Саб-Зіро не вся інформація актуальна, так шо обовязково перевіряй шо написано в рецепті в ігрі)

3)По-Третє?(Гугл в помошь) Да, для того шоб писати на формі є обмеження( в цьому розділі може писати любий) але шоб писати в інших треба напрати кількість написаних постів - це зроблено тому шо в якийсь момент на форумі булі стікі гамна шо втрачався годний контент від гравців. Тікі в цьому розділі всі повідомлення проходять перевірку модерами, бо тут як я писав вищее може написати любий мудак, так шо такий ручний фільтр.

4) На рахунок таких процентів , як такої офіційної інформації розробники не предоставляют, але деколи від них проскакують цифри на форумі, хотя шось помінялось, так шо найкращий процент це аналіз твоєї вибірки даних - чим більше ти фармиш тим більше можеш прикинути. Ну конкретно так :
Ти пішов в равенхолд і взяв профу інквізітора, яка в свою чергу ділится на 4 рівня( чим більший рівень тим з більшої кількості мобів ти можеш получати лут), на 1 рівні з профільних монстрів для інквізитора є тільки(вроде) Баньши, і для того шоб підняти профу до 2 рівня треба набити 20очків професії(з 1 на 2). Да - очкі професії можуть впасти замість дропа, тобто на 1 рівні це з баньш( можна рахувати шо ти дістав дроп але в процесі як ти його брав ти його пошкодив і в силу того шо він став бракований ти получив досвід - це і є очки професі) і коли ти набереш достатньу кількість очків(кількість яких ти можеш переглянути в меню професій на персонажі) і піти в Равенхолд шоб прокачати профу до 2 рівня, а там бити зомбі і тд. Май на увазі шо коли ти апнеш профу до 2 рівня ти вже не зможеш получати очкі професії з баньш, тільки з зомбі. Є ше монстри з яких падає дроп всім професіям, відповідно ти можеш з них получити очкі професії якшо її рівеньь відповідає рівню дропу(але таке приімущіственно на 4 рівні, тобто максимальному) коли ти апаєш професію до 4 рівня та очкі професії доводиш до 100, то дальше тільки дроп.
на рахунок шансу: я думаю шо може бути таке шо яшко в тебе наприклад 10 очків інквізитора, то коли ти вбиваєш моба і з нього падає дроп то 10 це 10% шо він буде дропом і 90% шо це буде очкі професії, бо як показує практика чим більше очків тим ваще вони вибиваються. логіка зрозуміла?

5)Є інші розділи які закриті від новічків і там вирує хаос)

6) Не можна убрать, чого? - я написав вище(3 пункт)
 



#7 ShadowKiller

ShadowKiller

    Страж

  • Members
  • 253 сообщений

Отправлено 30.03.2018 10:09

Вся информация давно есть,и есть еще нормальные игроки которые помогают разобраться в игре. Черкани мне в игре - помогу



#8 Чахлик Немрущий

Чахлик Немрущий

    Горожанин

  • Members
  • 382 сообщений

Отправлено 30.03.2018 10:15

Блет, это на каком языке?


Суржик)

#9 Курт Барлоу

Курт Барлоу

    Горожанин

  • Members
  • 0 сообщений

Отправлено 02.04.2018 09:05

А куда делась нюропедия? =(



Читать еще на тему: имформация, об игре, культ, клан, гайд, помощ, маг, професия, инквизитор, админ

0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых