Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Баг з турніним рейтингом.


  • Закрытая тема Тема закрыта
5 ответов в этой теме

#1 Vilard

Vilard

    Горожанин

  • Members
  • 48 сообщений

Отправлено 01.09.2024 00:23

Сто  раз замічав, але вже чесно кажучи надоїло. Сьогодні турнір. Зайняв тр

етє місце пішло мінус 200 турнірного рейтингу. Соклан зайняв 4-ту позицію і отримав плюс 200 турнірного рейтингу. Мені взагалі плюс дає тільки коли тільки перше займаю. Так і повинно працювати?



#2 Red Devils

Red Devils

    Тираэль

  • Elite
  • 3740 сообщений

Отправлено 01.09.2024 01:08

Так

«Всё есть яд, и ничто не лишено ядовитости, одна лишь доза делает яд незаметным»

 


#3 Pravedniy

Pravedniy

    Генерал

  • Elite
  • 1152 сообщений

Отправлено 01.09.2024 10:37

Вже писав за це) все нормально працює. Просто ти граєш проти нубів в яких турнірний в мінусах із цього тобі не нараховується норм бухгольц. А коли ти програєш то то вообще пізда мінус турнірний іде
  • DarkClow и Red Devils это понравилось
Слава Україні

#4 Vilard

Vilard

    Горожанин

  • Members
  • 48 сообщений

Отправлено 01.09.2024 13:56

Вже писав за це) все нормально працює. Просто ти граєш проти нубів в яких турнірний в мінусах із цього тобі не нараховується норм бухгольц. А коли ти програєш то то вообще пізда мінус турнірний іде

По бугульцу я зайняв перше місце. хреново нараховується, бо хтось прогулював в школі математику і пішов ігри створювати де використовуються формули. не може такого бути, 4 місце на турнирі +200 ТР, а 3 місце -200 ТР. Нахрен ті арти тоді потрібні?

Ти займаєш 3-5 тижнів перші місц на турнірі, щоб весь той рейт спустит пізніше за 1.

Ось чому я переіодично забиваю на гру і івенти, бо все через жопу. В жопу бугульца-хугульца, робити на 5 турів, а 4, І додаткові тури для спірних місць. не може такого бути, якщо 9 чоловік набрали по 9 очок, і хтось з них зайняв 3-є, а хтось 5-те. нагороди різні. хоча переважно той 5-й потратився багато і тащив бої, а той 3-й бомжо-гос, який закидує персонажів в турнір просто постояти. не моя ситуація, я завжди займа. високі місця по коеф. бухгольца. але це брєд.

Є турніри всьоди. в усіх видах ігор.

Але чомусь тільки в нашій грі все через жопу і все вирішує якийсь там коеф. який ніде не викорситовується 250 років)))) хіба, що в шахматах. як мінімум є модифікована та хрінь, яка називається обрізаний коеф Бухгольца. передивився для останні турніри. фул госи артовики гавно, фул госи перші місця. люц вон упивається кожен турнір, бо знає що його фул арт хрен йому поможе, треба тянути самому. 


  • Pravedniy нравится это

#5 Vilard

Vilard

    Горожанин

  • Members
  • 48 сообщений

Отправлено 01.09.2024 13:57

І верніть мені право на редагування. А то після зміни ніка так і не появилось



#6 Vilard

Vilard

    Горожанин

  • Members
  • 48 сообщений

Отправлено 01.09.2024 21:30

Наступний турнір. Вчора - 200 за третє. Сьгодні +170 за перше. Ну таке...




0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых