Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Продовження квесту "Велика колекція"


  • Закрытая тема Тема закрыта
5 ответов в этой теме

#1 В КеДаХ

В КеДаХ

    Ополченец

  • Members
  • 60 сообщений

Отправлено 05.08.2024 23:54

Як більшості відомо, квест Велика колекція досить складний у виконанні, нагорода за виконання цього квесту 240 АК. Я спілкувався з багатьма гравцями і думки були різні, хтось заявляв що цей квест самий щедрий на АК, що дійсно правда, хтось захотів теж здати цей квест після того як дізнались про нагороду(після розуміння складності квесту закинуло цю ідею), але більшість гравців сказали що нагорода не рентабельна, набагато простіше самому накопити 240 АК ніж вибивати статуетки з мобів. Особисто я збирав колекцію 2 роки, щось купив, щось вибив сам, і моя думка така ж сама як і у більшість гравців, квест повністю не рентабельний тільки 1 частина статуетки з барона де вергельда, або змієлоба може вийти в пів а то і всю ціну від нагороди. Особисто мені шкода, що за такою ідеєю з колекцію стоїть погана мотивація здавати цей квест, я бачу у цьому квесті набагато більше можливостей ніж є зараз. Я не буду просити, або вимагати підняти нагороду за цей квест, але буду вдячний якщо моя ідея зможе получити життя в грі.

 

Сама ідея полягає в продовженні цього квесту "Велика колекція 2"

Оскільки це Велика колекція 2, очевидно потрібно завершити квест Велика колекція.

В Файерабесі можна буде заговорити з Тваштаром де він скаже що для нас є можливість виготовити унікальну зброю(зброя зрозуміло для класу на якому гравець грає в даний момент)

В нього можна буде вибрати тип зброї:

Рейджер вибір:

 

лук/кастет

 

Варвар вибір:

 

спис/сокира/дворучна сокира

 

Маг вибір:

 

жезл/посох

 

Жрець вибір:

 

молот/дворучний молот

 

Блок вибір:

 

щит/метальний ніж

 

Джаг вибір:

 

меч/дворучний меч

 

Після того як гравець вибрав тип зброї, йому потрібно принести компоненти для створення цієї зброї(основою для них має бути статуетка відповідно до класу)

У випадку якщо гравець змінить клас свого персонажу можна буде змінити зброю за 1 обмін і статуетку свого нового класу. Кожна зброя буде мати ефекті "Неизбежность" окрім варварів, магів, Жориків. Параметри думаю можна зробити не набагато сильніші ніж у зброї з жемчужини.

 

 

Щодо варварів їхня зброя буде давати 20% ефект до навику розчленити, навіть у випадку якщо його не буде. Тобто зможе існувати варвар з 55% навику, або 50% дикості і 20% розчлена відповідно, з умовою що він носить зброю з цього квесту.

 

Щодо магів і Жориків, тут 2 варіанти, 1 варіант ввести в гру новий ефект(основою для нього буде поповнення енергії при помилці касту) тобто подавив блок мага маг помилився в касті, і получив енергію. Варіант 2 зробити зброю з 10 енергії, для магів і Жориків це буде золота жила

 

Чому саме ефект "Неизбежность" потрібно розпочати з того що це самий сильний ефект в грі для зброї. Більшості, що я брешу, всі варвари і луки завідують джагам і блокам тому що в них є така зброя, зараз появилась така зброя в Жориків, так є аргумент що у варварів є спеціально виведений навик для цього(але тоді навіщо джагам давати зброю з таким же ефектом, можна видати варварам сокири на вуду?) аналогічна ситуація з лучниками, так є ульта, но реалізація її в бою зовсім нульова, ульта жоріка швидше апає трупи ніж лук їх всіх видалить. 

 

Чому для Жориків і магів інший ефект, в прямому сенсі цього слова магам їхня зброя як кільця, або реліквії потрібні тільки стати в бою не використовується, щодо Жориків тут ситуація інша оскільки в гру ввели молот на "Неизбежность" то можна і спробувати цей навик.

 

Так дана зброя буде сильно впливати на бої, але і получити її зможуть одиниці, спробуйте здати квест Велика колекція, на даний момент тільки 1 гравець здав цей квест, інші гравці не бачать сенсу його здавати, можливо в ближчий час здасть 2 гравець цей квест, але не із-за нагороди а з принципу. Вілард 15/18.

 

ПОВІДОВЛЕННЯ ДЛЯ ДЦ; на даний момент, в грі створюється нові квести, тому вам явно не до моїх забаганок, так я усвідомлюю, що написати мені набагато простіше ніж вам створити цей квест, так я усвідомлюю, що я написав поверхнево, а для створення квесту потрібно продумати багато мікро деталей. Тому я постараюсь показати плюси моєї ідеї.

 

По перше потрібно буде здати Велику колекцію 1, для цього потрібно активно нападати на мобів, і фармити їх, відповідно буде насичений ринок дропом, аналогічно більше активності в світі, що дозволить нападати гравцям одне на одного. Івент Четверка Пік буде зберитися моментально, оскільки там потрібно вибити частину статуетки. Нікому не потрібний івент атака на культ, буде 3 годинною зарубою, оскільки там аналогічно потрібно вибити статуетку. Це лиш пару плюсів які можна перелчити. Основою для цієї ідеї, це зброя яка перелічена вище, цього хочуть всі, тому активність для цього квесту буде велика. 

.

Скоро буде відео з гайдом як я здав цей квест

 

 

 

 

 


  • Pravedniy нравится это

#2 Red Devils

Red Devils

    Тираэль

  • Elite
  • 3740 сообщений

Отправлено 06.08.2024 00:01

mqdefault.jpg


  • Lechler и В КеДаХ это понравилось

«Всё есть яд, и ничто не лишено ядовитости, одна лишь доза делает яд незаметным»

 


#3 Acnug

Acnug

    Горожанин

  • Members
  • 153 сообщений

Отправлено 06.08.2024 00:24

Там вон сегодня квест выкатили если что, для него надо только новую подземку открыть, но это ведь сделало гораздо больше народа чем закрыло квест на статуэтки. И ждем до сих пор квесты на медальки нуармара/вызовы   


  • xSILVAx и Old Pirate это понравилось

#4 Old Pirate

Old Pirate

    Дворянин

  • Elite
  • 1116 сообщений

Отправлено 06.08.2024 11:40

Там вон сегодня квест выкатили если что, для него надо только новую подземку открыть, но это ведь сделало гораздо больше народа чем закрыло квест на статуэтки. И ждем до сих пор квесты на медальки нуармара/вызовы   

 

думаю очень у многих увы не будет руны пока в 3д не добавят финальную локацию 
было бы неплохо что б была возможность как-то без руны за те же ТЗ ратника купить свиток/временную руну в новую подземку

и да, кв на медальки не хватает
+ их явно проще и быстрее добавить, чем более сложные кв


316421165.gifGlory to Ukraine! Glory to the heroes!

 

454243536.gif


#5 Pravedniy

Pravedniy

    Генерал

  • Elite
  • 1152 сообщений

Отправлено 06.08.2024 18:33

mqdefault.jpg


Це як за ратнік реліки?)
Слава Україні

#6 Red Devils

Red Devils

    Тираэль

  • Elite
  • 3740 сообщений

Отправлено 06.08.2024 20:04

Це як за ратнік реліки?)

Это память о чезе. А с реликами все норм, пришлось постараться но баг найден.


  • Old Pirate и Pravedniy это понравилось

«Всё есть яд, и ничто не лишено ядовитости, одна лишь доза делает яд незаметным»

 



0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых