Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Анулювання штрафу за невиконання дій


  • Please log in to reply
3 ответов в этой теме

#1 The_Creator

The_Creator

    Горожанин

  • Members
  • 1 сообщений

Отправлено 05.06.2024 23:11

Вітаю шановна спільнота та адміністрація! 

Прошу анулювати штраф від модератора Pocus, у вигляді заборони приймати участь у боях з гравцями протягом 24 днів, за невиконання дій протягом 2 або більше ігрових раундів згідно статі 3.4 додатку про «Порушення та відповідні покарання в грі «Нова Ера».
 

Зізнаюсь, що дане порушення було, але воно не було обумовлено умисним завданням незручностей іншим гравцям. Я проживаю в Україні і це трапилось під час аварійного вимкнення світла. 

Також від імені всіх гравців з України прошу модераторів і адміністраторів з розумінням ставитись до цієї статті у період аварійних відключень. 

Дякую!


  • Pyero нравится это

#2 Headsman

Headsman

    Оруженосец

  • Members
  • 151 сообщений

Отправлено 09.06.2024 22:39

Ти сьогодні пропустив бій на турнірі, теж через світло?



#3 Headsman

Headsman

    Оруженосец

  • Members
  • 151 сообщений

Отправлено 09.06.2024 22:41

Можна зайти грати з 3д з телефона, коли вимикають світло зв'язок в основному є, а якщо і пропадає то тільки через деякий час.



#4 CIIiPiT

CIIiPiT

    Дворянин

  • Elite
  • 696 сообщений

Отправлено 14.06.2024 10:42

Можна зайти грати з 3д з телефона, коли вимикають світло зв'язок в основному є, а якщо і пропадає то тільки через деякий час.

   Не правда. Все залежить від вишки та її комплектації(додаткові акумулятори на вишці, ретранслятори, посилювачі сигналу). До прикладу: я проживаю в будинку на першому поверсі, де і при наявному світлі користуватись стільниковою мережею в дома немаю змоги. Так як не "добиває" будь який оператор. Зателефонувати можу виключно висунувши телефон через вікно. А коли вимикають світло, то автоматично пропадає будь який зв'язок.

   Я згідний з автором теми про тимчасово відкликати даний пункт 4 статті 3 Закону "Нової ери" на період відключень світла.


 


В чем заключается вопрос?
 


0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых