Перейти к содержимому


Фото
- - - - -

Країна має знати своїх ХЕРоїв


  • Закрытая тема Тема закрыта
8 ответов в этой теме

#1 Headsman

Headsman

    Оруженосец

  • Members
  • 162 сообщений

Отправлено 13.05.2024 20:07

Звернення до головного очкошніка країни, генерала диванних військ - х_ТРОЛЬ_х. Перед тим як писати мені якусь хуйню, бо тобі не сподобалось що я пропустив турнірний бій, згадай завдяки кому твою жопу зараз не їбуть орки. Поки ти вдома на унітазі трясешся і чекаєш закінчення війни, за таких підарів як ти, хлопці по цей день життя віддають, так що завали своє єбало гниле і подумай тричі перед тим як хоч щось писати, чорт йобаний. 18 травня вже близько, чекаємо в наших рядах, навіть такі уєбани як ти згодяться.

 

P.S. Інвалідність собі вже купив, щоб не мобілізували?


  • Кровь из носа нравится это

#2 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 572 сообщений

Отправлено 13.05.2024 20:21

Я тобі відповідав неодноразово, повторю ще тут.

Іди на йух. Так само тобі можу сказати, що перед тим як щось висерати, безпідставно в мою сторону спробуй подумати....

Ти навіть близько не знаєш чим я займась,але щось дозволяєш  тявкати в мою сторону.

Далі, ти настільки нікчемна особистість, що вирішив приплісти в свій потік лайна ще й моїх батьків.

Та і врешті-решт, досить скиглити, не можеш грати, не грай. Не треба на кожному кутку скиглити, що ти реальний воїн. 

Ти принижуєш звання оборонця країни.

 

П.С. Я тобі ще раз повторюю, ти еплан.Буде і 18 травня, і 19 липня, і ще багато різних днів і дат, тебе це не має обходити по відношенню до мене чи когось іншого. Був би ти нормальною людиною, то тобі б і тут допомогали як іншим гравцям, що перебувають в силах оборони. Але ти кусок лайна, вкритий сльозами і соплями. І в що тебе не загортай, ти таким і залишишся. 


  • Azazell нравится это

#3 ApxaHreJI

ApxaHreJI

    Алкангел

  • Elite
  • 896 сообщений

Отправлено 13.05.2024 21:40

......Був би ти нормальною людиною, то тобі б і тут допомогали як іншим гравцям, що перебувають в силах оборони. .....

А з цього місця по детальніше хто кому і чим допомагає.



#4 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 572 сообщений

Отправлено 13.05.2024 22:25

А з цього місця по детальніше хто кому і чим допомагає.

Ну,наприклад, був збір на човни для хлопців.

Також був збір на ремонт евака.

Також допомогають персонально без афішування інфи. Все залежить від людини.

Та сама адміністрація гри багато допомагала і допомагає різним підрозділам,але без розголосу



#5 Daryus

Daryus

    Горожанин

  • Members
  • 323 сообщений

Отправлено 13.05.2024 23:06

Зачем всё это тут?
Danger is real,fear is a choice.

#6 Headsman

Headsman

    Оруженосец

  • Members
  • 162 сообщений

Отправлено 14.05.2024 21:29

Я тобі відповідав неодноразово, повторю ще тут.

Іди на йух. Так само тобі можу сказати, що перед тим як щось висерати, безпідставно в мою сторону спробуй подумати....

Ти навіть близько не знаєш чим я займась,але щось дозволяєш  тявкати в мою сторону.

Далі, ти настільки нікчемна особистість, що вирішив приплісти в свій потік лайна ще й моїх батьків.

Та і врешті-решт, досить скиглити, не можеш грати, не грай. Не треба на кожному кутку скиглити, що ти реальний воїн. 

Ти принижуєш звання оборонця країни.

 

П.С. Я тобі ще раз повторюю, ти еплан.Буде і 18 травня, і 19 липня, і ще багато різних днів і дат, тебе це не має обходити по відношенню до мене чи когось іншого. Був би ти нормальною людиною, то тобі б і тут допомогали як іншим гравцям, що перебувають в силах оборони. Але ти кусок лайна, вкритий сльозами і соплями. І в що тебе не загортай, ти таким і залишишся. 

Хуєсос, принижують звання оборонців такі сцикуни як ти, бо нормальні хлопці вже давно воюють, а не чекають поки за них війну інші виграють. Збери яйця в кулак і йди воювати в реальному житті, а не в новій ері. А хоча які там яйця... Краще би війна забирала життя таких уєбанів як ти, ніж побратимів. 

P.S. Пацани, новий лайфхак від нашого генерала диванних військ - донатите на декілька зборів і можете не служити.



#7 ApxaHreJI

ApxaHreJI

    Алкангел

  • Elite
  • 896 сообщений

Отправлено 14.05.2024 23:12

Ну,наприклад, був збір на човни для хлопців.

Також був збір на ремонт евака.

Також допомогають персонально без афішування інфи. Все залежить від людини.

Та сама адміністрація гри багато допомагала і допомагає різним підрозділам,але без розголосу

Не той контест?

Я трошки не розумію, гравцяв в НЄ чи в рельнольну житті?



#8 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 572 сообщений

Отправлено 14.05.2024 23:31

Не той контест?

Я трошки не розумію, гравцяв в НЄ чи в рельнольну житті?

якщо ми говоримо про гравців НЄ, то в грі організовували збори для потреб їхніх підрозділів. І якби автор теми був адекватною людиною і звернувся за допомогою, то мабуть і йому чимось допомогли.

Це не означає, що це якимось чином має виправдовувати когось. Якщо людина лайно, то вона і в онлайн грі говно.



#9 х_ТРОЛЬ_х

х_ТРОЛЬ_х

    Горожанин

  • Members
  • 572 сообщений

Отправлено 14.05.2024 23:41

Не той контест?

Я трошки не розумію, гравцяв в НЄ чи в рельнольну житті?

трохи не та тема взагалі. Якщо цікавить якась допомога це окрема розмова. Тут же людина вирішила просто лайна налити.




0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых